ZaRys rymów motywacyjnych

Zapraszamy na 20 spotkanie z cyklu Mam Pasje. Przyjdź na nasze spotkanie, posłuchaj o tym co nas fascynuje i podziel się swoimi zainteresowaniami.

To będzie spotkanie inne niż wszystkie. Połączenie grafiki i słowa, czyli spotkanie w rytmie rym&rys. Grafiki Pauliny i teksty, które tworzy Viola to innowatorski obraz codzienności widziany oczami autorek. Poznaj twórczość naszych pasjonatek. Zainspiruj się do działania i tworzenia.

Spotykamy się 21 listopada (środa) o godzinie 19:00 w Cafe Kino.

W trakcie spotkania wystąpią:

Paulina Mam Pasje 20Violetta Mam Pasje

Paulina Szalla

Violetta Naskręt

Paulina Szalla, jest dzień przede wszystkim mamą Ali, lecz również utalentowaną graficzką i współwydawcą gier komputerowych dla dzieci.
Violetta Naskręt to artystka, poetka, kreatorka. Studiowała psychologię psychotroniczną na najstarszej tego typu uczelni w Polsce – Białostockim SPP.

Paulina wraz z Violettą tworzą artystyczne projekty, m.in. w ramach stowarzyszenia Recepta na Szczęście, które założyła Violetta. Grafiki Pauliny i teksty, które tworzy Viola to innowatorski obraz codzienności widziany oczami autorek. Violetta pisze niecodzienne wiersze, które wydała m.in.. w zbiorowej publikacji „Kreatywne pisanie. 12 Debiutów”, która premierę miała w październiku tego roku oraz motywacyjnych kart, do których autorką grafik jest Paulina – „7 wierszy, które budzą serca”. Wiersze Violetty i grafiki Pauliny są regularnie drukowane w dodatku Pasje Gazety Pomorskiej. Dziewczyny organizują autorskie spotkanie i popołudnia słowno-muzyczne oraz mini spektakle poetyckie. Ich działania można śledzić na stronie receptanaszczescie.pl.

Dziewczyny są przekonane, że działania artystyczne mają niesamowitą funkcję motywująca do lepszego życia i właśnie o tym opowiedzą na spotkaniu.

Podczas potkania będzie również czas, aby poznać inne osoby oraz wymienić się kontaktami. Zachęcamy do zabrania ze sobą wizytówek.

Zapraszamy wszystkich chętnych!
Wstęp wolny!

Data

Lis 21 2018
Expired!

Czas

7:00 pm - 9:00 pm

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Cafe Kino
Długa 32, Bydgoszcz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *