Dlaczego warto eksperymentować? Joga

Dlaczego warto eksperymentować? i joga

Zapraszamy na 21 spotkanie z cyklu Mam Pasje. Przyjdź na nasze spotkanie, posłuchaj o tym co nas fascynuje i podziel się swoimi zainteresowaniami.

Dlaczego warto eksperymentować – nie tylko w laboratorium? Ten temat przybliży nam Justyna. Pasjonatka przekaże nam wskazówki w jaki sposób rozwijać swoją pasję, tak aby stała się głównym źródłem dochodu. W drugiej części spotkania poznamy Lucynę, która wyjaśni czym jest joga.

Spotykamy się 23 stycznia (środa) o godzinie 18:30 w Starówka Office.

W trakcie spotkania wystąpią:

Justyna Karpińska

Lucyna Ramza

Justyna Karpińska

Lucyna Ramza

Justyna Karpińska

Założycielka Nauka Jest Fajna!, mobilnego laboratorium dla dzieci oraz kanału YouTube Nauka Jest Fajna!. Autorka scenariuszy warsztatów przyrodniczo-badawczych dla dzieci oraz pierwszych w Polsce kursów online dla nauczycieli wychowania przedszkolnego (w ramach programu EduAkcja). Partner w międzynarodowym projekcie edukacyjnym “Świat Młodych Badaczy” firmy Henkel. Magister biotechnologii, która od dziecka chciała… uczyć! W jej warsztatach wzięło udział już kilka tysięcy dzieci.

Dlaczego warto eksperymentować – nie tylko w laboratorium?

Czy zasady można łamać? Czy każdy ma pH [czyt. pecha]? I kiedy czujemy chemię?
Czyli o tym jak eksperyment stał się sposobem na życie oraz kiedy Justyna przestała pracować, a zaczęła zajmować się tylko pasją?

 Lucyna Ramza

“Pozwól sobie na bycie sobą”. Tym mottem kieruje się Lucyna, nauczycielka jogi. Prowadzi szkołę jogi Mandala.

Z Jogą spotkała się około 8 lat temu przy okazji treningów w klubie sportowym. Od tamtej pory nieustannie ją poznaje, zgłębia jej aspekty, studiuje w różnych formach, praktykuje, dzieli się nią z innymi… W 2016 roku otworzyła własną szkołę Jogi w Bydgoszczy

Poznaj siebie – joga

Lucyna opowie nam czym jest joga i dlaczego warto rozpocząć praktykę. Wykonamy również proste ćwiczenia na “dzień dobry”.

 

Podczas potkania będzie również czas, aby poznać inne osoby oraz wymienić się kontaktami.

Zapraszamy wszystkich chętnych!
Wstęp wolny!

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

Sty 23 2019

Czas

7:00 pm - 9:00 pm

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Cafe Kino
Długa 32, Bydgoszcz