Dlaczego warto eksperymentować? i joga

Zapraszamy na 21 spotkanie z cyklu Mam Pasje. Przyjdź na nasze spotkanie, posłuchaj o tym co nas fascynuje i podziel się swoimi zainteresowaniami.

Dlaczego warto eksperymentować – nie tylko w laboratorium? Ten temat przybliży nam Justyna. Pasjonatka przekaże nam wskazówki w jaki sposób rozwijać swoją pasję, tak aby stała się głównym źródłem dochodu. W drugiej części spotkania poznamy Lucynę, która wyjaśni czym jest joga.

Spotykamy się 23 stycznia (środa) o godzinie 18:30 w Starówka Office.

W trakcie spotkania wystąpią:

Justyna Karpińska

Lucyna Ramza

Justyna Karpińska

Lucyna Ramza

Justyna Karpińska

Założycielka Nauka Jest Fajna!, mobilnego laboratorium dla dzieci oraz kanału YouTube Nauka Jest Fajna!. Autorka scenariuszy warsztatów przyrodniczo-badawczych dla dzieci oraz pierwszych w Polsce kursów online dla nauczycieli wychowania przedszkolnego (w ramach programu EduAkcja). Partner w międzynarodowym projekcie edukacyjnym “Świat Młodych Badaczy” firmy Henkel. Magister biotechnologii, która od dziecka chciała… uczyć! W jej warsztatach wzięło udział już kilka tysięcy dzieci.

Dlaczego warto eksperymentować – nie tylko w laboratorium?

Czy zasady można łamać? Czy każdy ma pH [czyt. pecha]? I kiedy czujemy chemię?
Czyli o tym jak eksperyment stał się sposobem na życie oraz kiedy Justyna przestała pracować, a zaczęła zajmować się tylko pasją?

 Lucyna Ramza

“Pozwól sobie na bycie sobą”. Tym mottem kieruje się Lucyna, nauczycielka jogi. Prowadzi szkołę jogi Mandala.

Z Jogą spotkała się około 8 lat temu przy okazji treningów w klubie sportowym. Od tamtej pory nieustannie ją poznaje, zgłębia jej aspekty, studiuje w różnych formach, praktykuje, dzieli się nią z innymi… W 2016 roku otworzyła własną szkołę Jogi w Bydgoszczy

Poznaj siebie – joga

Lucyna opowie nam czym jest joga i dlaczego warto rozpocząć praktykę. Wykonamy również proste ćwiczenia na “dzień dobry”.

 

Podczas potkania będzie również czas, aby poznać inne osoby oraz wymienić się kontaktami.

Zapraszamy wszystkich chętnych!
Wstęp wolny!

Data

Sty 23 2019
Expired!

Czas

7:00 pm - 9:00 pm

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Cafe Kino
Długa 32, Bydgoszcz