Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Każdego miesiąca poznajemy kolejnych ciekawych ludzi oraz ich zainteresowania. Kwietniowe spotkanie odwiedziło około 40 osób i było to jedno z rekordowych spotkań, pod względem frekwencji. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego działania.  W trakcie spotkania poznaliśmy Krzysztofa, podróżnika i człowieka czynu. Ze względu na ciekawy temat i duże zainteresowanie, poświęciliśmy Krzysztofowi cały wieczór. Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych Krzysztofa, na długo zapadnie w naszej pamięci.

Pasjonaci

Krzysztof

Pasjonata opowiedział o przeżyciach wielkanocnych na Goa. O najpiękniejszych plażach świata przez których bezkres jechał rowerem. O delfinach bawiących się na falach przy zachodzie słońca i żółwiach składających jaja przed świtem. Dowiedzieliśmy się, jak gościł jednego dnia na trzech weselach by przekonać się, że swastyka może znaczyć kompletnie coś innego. Pokazał nam bogactwa maharadżów Mysore i biedę mieszkańców ulicy.
Nie zabrakło wielu praktycznych porad. Entuzjasta podroży rowerowych, zdradził nam o czym powinniśmy pamiętać przygotowując się do rowerowej podróży. Co obowiązkowo należy zawsze wozić ze sobą oraz jaki prowiant zabierać.
Czerpaliśmy również garściami wiedzę o samych Indiach. Dowiedzieliśmy się dlaczego nie powinniśmy jadać w hotelach zamieszkanych przez Europejczyków. W zamian za to warto wybierać miejsca w których jadają tamtejsi mieszkańcy. Pasjonata podzielił się z nami wskazówkami jakie miejsca noclegowe najlepiej wybierać oraz jakich gestów unikać. Na pewno pozwoli nam to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, w trakcie naszych podróży.

Bardzo dziękujemy Krzysztofowi, za niezwykle cenne i motywujące opowieści. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że miłośnik planuje kolejne podróże. Trzymamy kciuki i liczymy na kolejne opowieści.

Zapraszamy na kolejne spotkania. Więcej informacji znajdziesz na fanpage Mam Pasje. Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku. Jeśli chcesz opowiedzieć o swojej pasji, daj nam znać. To świetna okazja, żeby podzielić się z innymi swoim hobby oraz poćwiczyć autoprezentację.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań oraz kolejnych ciekawych ludzi.
Do zobaczenia!