Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych

Każdego miesiąca poznajemy kolejnych ciekawych ludzi oraz ich zainteresowania. Kwietniowe spotkanie odwiedziło około 40 osób i było to jedno z rekordowych spotkań, pod względem frekwencji. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego działania.  W trakcie spotkania poznaliśmy Krzysztofa, podróżnika i człowieka czynu. Ze względu na ciekawy temat i duże zainteresowanie, poświęciliśmy Krzysztofowi cały wieczór. Wyprawa rowerowa do dżungli w Indiach Południowych Krzysztofa, na długo zapadnie w naszej pamięci.

Pasjonaci

Krzysztof

Pasjonata opowiedział o przeżyciach wielkanocnych na Goa. O najpiękniejszych plażach świata przez których bezkres jechał rowerem. O delfinach bawiących się na falach przy zachodzie słońca i żółwiach składających jaja przed świtem. Dowiedzieliśmy się, jak gościł jednego dnia na trzech weselach by przekonać się, że swastyka może znaczyć kompletnie coś innego. Pokazał nam bogactwa maharadżów Mysore i biedę mieszkańców ulicy.
Nie zabrakło wielu praktycznych porad. Entuzjasta podroży rowerowych, zdradził nam o czym powinniśmy pamiętać przygotowując się do rowerowej podróży. Co obowiązkowo należy zawsze wozić ze sobą oraz jaki prowiant zabierać.
Czerpaliśmy również garściami wiedzę o samych Indiach. Dowiedzieliśmy się dlaczego nie powinniśmy jadać w hotelach zamieszkanych przez Europejczyków. W zamian za to warto wybierać miejsca w których jadają tamtejsi mieszkańcy. Pasjonata podzielił się z nami wskazówkami jakie miejsca noclegowe najlepiej wybierać oraz jakich gestów unikać. Na pewno pozwoli nam to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, w trakcie naszych podróży.

Bardzo dziękujemy Krzysztofowi, za niezwykle cenne i motywujące opowieści. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że miłośnik planuje kolejne podróże. Trzymamy kciuki i liczymy na kolejne opowieści.

Zapraszamy na kolejne spotkania. Więcej informacji znajdziesz na fanpage Mam Pasje. Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku. Jeśli chcesz opowiedzieć o swojej pasji, daj nam znać. To świetna okazja, żeby podzielić się z innymi swoim hobby oraz poćwiczyć autoprezentację.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań oraz kolejnych ciekawych ludzi.
Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *