Storytelling oraz tożsamość marki

Storytelling oraz tożsamość marki

Storytelling oraz tożsamość marki

W trakcie spotkania, 28 czerwca wystąpiło troje pasjonatów. Poruszyliśmy ciekawe i ważne tematy, takie jak Storytelling oraz tożsamość marki. Tematy wzbudziły bardzo duże zainteresowanie, bo tak naprawdę dotyczą każdego z nas. Od razu możemy wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Pasjonaci

Izabella

Wszyscy jesteśmy opowieściami. I tyle po nas zostanie dopóki ktoś będzie je przekazywał z ust do ust jak pokarm pisklętom, wszystkim chętnym i darzącym je szacunkiem słuchaczom. Wszystkie nasze uczucia są opowieściami. Izabella Płócienniczak porwała publiczność przedstawiając wskazówki dotyczące wygłaszania opowieści. Podała wiele cennych rad i przykładów, które możemy zastosować w praktyce. Na zakończenie pasjonatka zaprezentowała również swoją nową książkę. Książka nie została jeszcze wydana. Trzymamy jednak kciuki i czekamy z niecierpliwością na publikację. Na pewno będziemy ją polecać na naszych kanałach.

Patryk

Marketing jutra. Maraton czy sprint? Marketing, reklama, generowanie pomysłów biznesowych oraz innowacje, o tym usłyszeliśmy od Patryka. Poznaliśmy efektywną metodę generowania pomysłów SCAMPER. Entuzjasta zamienił pasję w pracę, czego dał dowód w trakcie wystąpienia.
Dowiedz się więcej o działalności Patryka. Kliknij tutaj.

Sydonia

Czy MARKA musi krzyczeć? O łamaniu zasad i powrocie do korzeni w budowaniu silnego brandu, opowiedziała nasza pasjonatka. Odkrywanie autentycznej tożsamości marek i budowanie ich wizerunku w oparciu o wartości, to jej praca, która stała się niezwykle inspirującą przygodą. Wydobywa z marek ich niepowtarzalność po to, aby przekaz marketingowy był autentyczny, silny, przetrwał lata i dał konkurencyjną przewagę.
Dowiedz się więcej o działalności Patryka. Kliknij tutaj.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi.  Zapraszamy!

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość. Każde hobby jest dla nas tak samo interesujące.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.