Podróże oraz improwizacja

Podróże oraz improwizacja

Podróże oraz improwizacja

31 maja odbyło się kolejne spotkanie pasjonatów. Kto w dzisiejszych zabieganych czasach ma chwilę, by pielęgnować swoje zainteresowania, gdy na głowie praca, dom i rodzina? Warto jednak znaleźć czas na hobby, ponieważ buduje ono naszą osobowość i wielokrotnie pomaga w pokonywaniu wyzwań, które możemy napotkać każdego dnia.
Podróże oraz improwizacja stanowią nieodłączny element naszego życia. Więcej o tym opowiedzieli nasi pasjonaci. Było ich, aż pięcioro.

Pasjonaci

Przemysław

W pierwszej części Przemek opowiedział nam o swoich podróżach.  Pasjonata uważa, że cel podróży nie jest istotny. Liczy się sama podróż, przygotowania, ostatnia myśl kiedy wychodzisz z domu, zamykasz drzwi. Liczą się odczucia wspomnienia coś czego więcej już nie zobaczysz, coś co dzieje się dokładnie w tym jednym momencie, sekundzie, miejscu. I nie ważne czy jesteś 5000 czy 50 km od domu, liczy się to gdzie teraz jesteś, co dostrzegasz. Miłośnik opowiedział nam o kilku swoich podróżach oraz pokazał zdjęcia z wypraw.

Grupa improwizacji teatralnej Łomatko

W drugiej części poznaliśmy grupę Łomatko. To grupa improwizacji teatralnej, w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Na początku opowiedzieli nam dlaczego założyli grupę i dlaczego lubią to co robią. Grupa pierwsze kroki na scenie postawiła 16.08.2016 i od tamtej pory z każdym dniem coraz bardziej dokazuje. Jest ciekawa świata, nowych gier, form i stylów. Wszystkiego chce dotknąć, zobaczyć posmakować. Mnóstwo bydgoszczan z zainteresowaniem uczestniczy w rozwoju i śledzi jej postępy. W trakcie wystąpień bywa zabawnie, bywa wzruszająco, bywa inspirująco.
Następnie zagraliśmy wspólnie w kilka gier a na zakończenie pasjonaci odegrali improwizowane scenki. Ich występowi towarzyszyło dużo śmiechu.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w występach Łomatko. Występujemy głównie w Bydgoszczy (Wiatrakowa Klub i ElJazz).
Dowiedz się więcej. Kliknij tutaj.

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość.

Poniżej prezentujemy zdjęcia ze spotkania.