Podróże oraz improwizacja

Podróże oraz improwizacja

Podróże oraz improwizacja

31 maja odbyło się kolejne spotkanie pasjonatów. Kto w dzisiejszych zabieganych czasach ma chwilę, by pielęgnować swoje zainteresowania, gdy na głowie praca, dom i rodzina? Warto jednak znaleźć czas na hobby, ponieważ buduje ono naszą osobowość i wielokrotnie pomaga w pokonywaniu wyzwań, które możemy napotkać każdego dnia.
Podróże oraz improwizacja stanowią nieodłączny element naszego życia. Więcej o tym opowiedzieli nasi pasjonaci. Było ich, aż pięcioro.

Pasjonaci

Przemysław

W pierwszej części Przemek opowiedział nam o swoich podróżach.  Pasjonata uważa, że cel podróży nie jest istotny. Liczy się sama podróż, przygotowania, ostatnia myśl kiedy wychodzisz z domu, zamykasz drzwi. Liczą się odczucia wspomnienia coś czego więcej już nie zobaczysz, coś co dzieje się dokładnie w tym jednym momencie, sekundzie, miejscu. I nie ważne czy jesteś 5000 czy 50 km od domu, liczy się to gdzie teraz jesteś, co dostrzegasz. Miłośnik opowiedział nam o kilku swoich podróżach oraz pokazał zdjęcia z wypraw.

Grupa improwizacji teatralnej Łomatko

W drugiej części poznaliśmy grupę Łomatko. To grupa improwizacji teatralnej, w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Na początku opowiedzieli nam dlaczego założyli grupę i dlaczego lubią to co robią. Grupa pierwsze kroki na scenie postawiła 16.08.2016 i od tamtej pory z każdym dniem coraz bardziej dokazuje. Jest ciekawa świata, nowych gier, form i stylów. Wszystkiego chce dotknąć, zobaczyć posmakować. Mnóstwo bydgoszczan z zainteresowaniem uczestniczy w rozwoju i śledzi jej postępy. W trakcie wystąpień bywa zabawnie, bywa wzruszająco, bywa inspirująco.
Następnie zagraliśmy wspólnie w kilka gier a na zakończenie pasjonaci odegrali improwizowane scenki. Ich występowi towarzyszyło dużo śmiechu.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w występach Łomatko. Występujemy głównie w Bydgoszczy (Wiatrakowa Klub i ElJazz).
Dowiedz się więcej. Kliknij tutaj.

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość.

Poniżej prezentujemy zdjęcia ze spotkania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *