Marketing sensoryczny oraz kolagen

Marketing sensoryczny oraz kolagen

Marketing sensoryczny oraz kolagen

Tym razem, w trackie spotkania Mam Pasje, gościliśmy dwie piękne kobiety. Tematy poruszane przez pasjonatki -marketing sensoryczny oraz kolagen- cieszyły się dużym zainteresowaniem. Unikatowe tematy przeciągnęły osoby zainteresowane poruszanymi zagadnieniami, które żywiołowo zaangażowały się w spotkanie.

Pasjonaci

Katarzyna

Katarzyna jest ekspertem w dziedzinie marketingu sensorycznego oraz jednym z nielicznych, profesjonalnych doradców zapachowych. Opracowała autorskie warsztaty zapachowe oraz pierwszą w Polsce ANALIZĘ ZAPACHOWĄ. Pasję do zapachów rozwija od dziecka, a to wszystko dzięki jej mamie, miłośniczce perfum, która uczyła ją rozpoznawać zapachy. Kasia zdobyła pierwsze miejsce na konferencji międzynarodowej w aspekcie zmysłów ludzkich, czyli marketingu sensorycznego, gdzie badała między innymi wpływ zapachów na konsumentów. Pasjonatka opowiadała o marketingu sensorycznym i znaczeniu zmysłów, a szczególnie zapachu w naszym życiu, zarówno prywatnym jak i biznesowym. Okazuje się. że zapachy mają ogromny wpływ na podejmowane przez nas decyzje. Odpowiednio dobrane mogą znacząco wpłynąć na każdego z nas.

Monika

Dzięki Monice dowiedzieliśmy się nieco więcej o kolagenie, jak go stosować i jak bardzo jest ważny w naszym życiu, nie tylko dla jędrności skóry. Monika skutecznie zachęciła nas do dbania o własne zdrowie. Ważne, aby odbywało się to nie tylko regularnie ale i skutecznie.
Kolagen powinni stosować wszyscy. W szczególności osoby:
– z problemami słabych, wypadających włosów,
– po chemioterapii, które straciły włosy,
– chorujące na żylaki,
– z łuszczycą, atopowym zapalenie skóry,
– po zabiegach chirurgicznych,
– po oparzeniach oraz w różnymi zmianami skórnymi,
– z utratą jędrności, gęstości i suchą skórą – trądzikiem, zmarszczkami.
Pasjonatka przez wiele lat związana była z branżą farmaceutyczną oraz kosmetyczną. Dzisiaj dzieli się z klientami doświadczeniem i wiedzą jak być zdrowym, sprawnym i młodym.
Dowiedz się więcej o zbawienny wpływie kolagenu. kliknij tutaj.

Poświęcenie się swojej pasji i zarabianie w ten sposób na życie wymaga sporej ilości odwagi. Kasia i Monika wybrały tę drogę w życiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania.
Poniżej fotorelacja z wydarzenia.