Zdrowe kosmetyki oraz Cashflow

Zdrowe kosmetyki oraz Cashflow

Zdrowe kosmetyki oraz Cashflow

Szóste spotkanie z cyklu Mam Pasje, przypadło na 29 marca. Spotkaliśmy się po raz kolejny, aby się zainspirować i podzielić doświadczeniami. Tym razem, aż troje pasjonatów opowiedziało o tym, czym zajmują się, na co dzień. Na tapetę wzięliśmy zdrowe kosmetyki oraz Cashflow.

Pasjonaci

Karolina i Anna

W pierwszej części spotkania wystąpiły Ania i Karolina. Przyjaciółki opowiedziały nam o swojej pasji do zdrowego trybu życia i kosmetyków naturalnych. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, dlaczego warto zwracać uwagę na składy produktów, które kupujemy w sklepach. Wyznają zasadę, że dobry kosmetyk to taki, który można zjeść. Lubią eksperymentować, stale się rozwijają i mają głowę pełną pomysłów. Chcą stworzyć własną linię kosmetyków naturalnych, skończyć kurs zielarstwa, wszystko po to, aby wciąż się doskonalić. Ich branża wymaga nieustannego rozwoju i samokształcenia, a przyjaciółki są głodne wiedzy.
Pasjonatki zainspirowały nas również swoją historią, utworzenia firmy, dzięki której każdego dnia zajmują się tym, co lubią. Wymagało to od nich wiele odwagi i determinacji. Warto inspirować się takimi opowieściami.
Zapraszamy do odwiedzin Miejskiej Farmy Day SPA. Kliknij tutaj.

Krzysztof

W drugiej części poznaliśmy Krzysztofa, który od kilku lat prowadzi klub Cashflow. Dowiedzieliśmy się więcej o grze, która rozwija nasze finansowe IQ. Zagrać w grę można podczas regularnych spotkań klubu. W trakcie każdego spotkania dostajemy dużą dawkę wiedzy z zakresu finansów, którą możemy później przećwiczyć w trakcie gry. Klub spotyka się w każdy wtorek, o godzinie 17:00 w murach Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Ze względów organizacyjnych osoby, które chcą przyjść na spotkanie prosimy o kontakt z organizatorami, poprzez Fanpage na Facebooku.
Krzysztof opowiedział nam również historię ludzi, którym gra pomogła w zarządzaniu swoimi finansami i rozwoju biznesu. Sam pasjonata dzięki zdobytemu doświadczeniu założył własną firmę.
Za sprawą działań non-profit naszego prelegenta, od 2011 roku blisko 1300 osób skorzystało z wiedzy jak zwiększyć swoją inteligencję finansową i emocjonalną.
Odwiedź klub Cashflow. kliknij tutaj.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania. Poniżej fotorelacja.