Prowadzenie bloga oraz dogoterapia

Prowadzenie bloga oraz dogoterapia

Prowadzenie bloga oraz dogoterapia

W środę 22 lutego w Kamienicy 12, odbyło się piąte spotkanie z cyklu Mam Pasje. Tym razem na scenie pojawiły się dwie kobiety. Poruszyliśmy ciekawe tematy, takie jak prowadzenie bloga oraz dogoterapia.

Pasjonaci

Izabela

Iza wspiera kobiety w rozwoju osobistym, biznesie i codzienności. Udziela kreatywnych konsultacji z zakresu realizacji projektów, wprowadzania zmian w życie, zarządzania małymi, jednoosobowymi firmami. Prowadzi Bydgoskie Śniadania Świadomych Blogerek i Śniadania Świadomych Kobiet, które odbywają się cyklicznie co miesiąc.

Wszystko zaczęło się od pisania bloga The Secret of Healing, który tworzy od 3 lat. Mówi, że jej historia jest długą drogą odkrywania siebie i swojego powołania, ściśle powiązana z wydarzeniami, które miały miejsce w jej dzieciństwie oraz w późniejszym okresie, gdy już jako “dorosła” dziewczyna miała wybrać swoją życiową drogę. Iza opowiedziała nam skąd wzięły się jej zainteresowania, jak się przekształcały i jaki wpływ mają na jej całe życie.  Zwróciła uwagę na najważniejsze aspekty o których należy pamiętać, tworząc własnego bloga.
Zapraszamy na bloga The Secret of Healing. Kliknij tutaj.

Magda

Jako druga, lub właściwie, jako drugie, pasjonatka przybyła do nas ze swoją niespełna trzyletnią labradorką, zaprezentowały się Magdalena i Avi. Magda jest trenerką psów i zajmuje się dogoterapią. Opowiedziała nam o tym, dlaczego uważa, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jak drogi jej i Avi się skrzyżowały i czym to spotkanie zaowocowało. Obecnie razem z Avi dołączyły do Ochotniczej Straży Pożarnej i starają się zdobyć kolejne uprawnienia, tym razem przed Avi wyzwanie by być psem ratownikiem. Magda opowiedziała nam jaką drogę muszą razem przejść by to osiągnąć. Dowiedzieliśmy się również wielu ciekawostek na temat zachowania psów wobec ich właścicieli. Pasjonatka została wręcz zasypana pytaniami od uczestników spotkania.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy.

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.