Pokonywanie własnych granic oraz wolontariat

Pokonywanie własnych granic oraz wolontariat

Pokonywanie własnych granic oraz wolontariat

W ostatnią środę stycznia odbyło się kolejne, już 4 spotkanie z cyklu Mam Pasje. Klub powstał zarówno dla pasjonatów, którzy chcą zarażać swoim hobby, jak i dla tych, który szukają inspiracji do ciekawego spędzania czasu. W trakcie spotkania Marek oraz Anetta poruszyli tematy: Pokonywanie własnych granic oraz wolontariat.

Pasjonaci

Marek

Pokonywanie własnych granic, przyroda, sztuka przetrwania. Jak połączyć to wszystko w jedną pasję? Tak powstała grupa Adventure Group CREX. Większość ciekawych doznań i przeżyć mamy w zasięgu ręki, ale nie każdy sam potrafi to dostrzec lub zorganizować. Marek opowiedział o podejmowanych przez CREX działaniach, m.in. marszach, na 20, 50 czy nawet 100km, o chodzeniu po rozżarzonych węglach, obserwowaniu zwierząt, poznawaniu technik przetrwania, czy o zimowych kąpielach w przeręblu. To wszystko pozwala każdemu poznać siebie z innej perspektywy i motywować do działania. W trudnych sytuacjach najlepiej poznajemy nasze słabości oraz nasze mocne strony. Następnie możemy to wykorzystać w codziennym życiu.
Dowiedz się więcej na temat Adventure Group CREX. Kliknij tutaj.

Anetta

Jako druga zaprezentowała się Anetta, która przedstawiła swoje zamiłowanie do wolontariatu. Dowiedzieliśmy się, co wolontariat wnosi do jej życia, jak wiele może uświadomić i ile daje satysfakcji. Pasjonatka jest zwolenniczką szczęśliwego trybu życia poprzez dialog i komunikację. Najbardziej ceni sobie odpowiedzialność i prawdomówność.  Mamy nadzieję, że będzie więcej takich osób jak Anetta, które bezinteresownie pomagają innym i poświęcają swój czas.
Hobbistycznie nasza bohaterka aktywnie działa w bydgoskim klubie Toastmasters – Klubie Zaawansowanych Mówców Roastmasters.
Dowiedz się więcej na temat klubu Toastmasters. Kliknij tutaj.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi.  Zapraszamy!

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.