Opieka nad gryzoniami oraz muzyczne opowieści

Opieka nad gryzoniami oraz muzyczne opowieści

Opieka nad gryzoniami oraz muzyczne opowieści

8 grudnia 2016 roku odbyło się trzecie spotkanie z cyklu Mam Pasję. Była to wyjątkowa okazja do poznania wielu interesujących ludzi, oraz odkrycia nowych pasji. Nasi wyjątkowi gości poruszyli następujące tematy: Opieka nad gryzoniami oraz muzyczne opowieści.

Pasjonaci

Iga i Anna

Iga Spustek oraz Anna Kołodziejska – Sawerska opowiedziały nam wiele cennych informacji o domach pomocy dla gryzoni. Dowiedzieliśmy się również jak dbać o naszych małych przyjaciół. Dziewczyny prowadzą domy tymczasowe dla gryzoni, ponieważ one również zasługują na szacunek. Często trafiają do nich zwierzęta z fatalnych warunków, czasem z laboratoriów. Pasjonatki przybliżyły nam prawidłowe warunki, w jakich mogą być trzymane gryzonie. Dziewczyny na spotkanie nie przyszły same, a w towarzystwie małych przyjaciół. Urocze gryzonie wzbudziły duże zainteresowanie i chętnie poznały uczestników naszego spotkania. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w zwiększeniu świadomości na temat opieki nad gryzoniami.
Dowiedz się więcej na temat domów dla gryzoni. Kliknij tutaj.

Maksymilian

Pasjonata nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Do niedawna prowadził wraz z siostrą bydgoską kanapkarnię Bułapka. Każdą okazję wykorzystuje, aby tworzyć nowe piosenki i dzielić się nimi z ludźmi. Wziął udział w programie “Mam Talent” Przemierzył Europę z “gitarą pod pachą”. W trakcie spotkania muzyk opowiedział nam o swoich podróżach, często zabawnych a niekiedy nieprzyjemnych przygodach. Wykorzystując okazję zaśpiewał przed widownią liczącą kilkaset osób, spontanicznie znajdował noclegi u miejscowych ludzi, a to tylko kilka opowieści. Maks również zagrał i zaśpiewał dla nas, tworząc niesamowity klimat. Koncert przy blasku świec był imponujący.
Wnioski nasuwają się same: muzyk lubi poznawać nowych ludzi i ich spojrzenie na świat. Chętnie podejmuje się różnego rodzaju wyzwań, do których podchodzi z niebywałym optymizmem.
Zapraszamy na profil Maksymiliana na Facebooku. Kliknij tutaj.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi.  Zapraszamy!

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.