Dlaczego warto eksperymentować? oraz joga – poznaj siebie

Dlaczego warto eksperymentować? oraz joga – poznaj siebie

Dlaczego warto eksperymentować? oraz joga – poznaj siebie

Pierwsze spotkanie w nowym roku pobudziło nas do żywej dyskusji. Zastanawialiśmy się, kiedy warto porzucić pracę na etacie i rozpocząć przygodę z własną firmą? Każdy ma inne doświadczenia w tym zakresie i warto inspirować się różnymi sposobami działania. W trakcie spotkania zaprezentował się dwie pasjonatki – Justyna i Lucyna. Poruszyliśmy tematy takie jak “Dlaczego warto eksperymentować?” oraz “joga – poznaj siebie”.

Pasjonaci

Justyna

Czy zasady można łamać? Czy każdy ma pH [czyt. pecha]? I kiedy czujemy chemię?

Pasjonatka opowiedziała nam o tym jak eksperyment stał się sposobem na życie oraz kiedy przestała pracować, a zaczęła zajmować się tylko pasją. Justyna ukończyła studia i rozpoczęła prace w zawodzie. Pracowała w laboratorium. Stwierdziła, jednak że nie jest to praca dla niej. Postawiła wszystko na jedną kartę. Zwolniła się z pracy w Warszawie i otworzyła własną firmę. Firmę otworzyła w Bydgoszczy ze względu na mniejszą konkurencję. Zajmuje się prowadzeniem kreatywnych warsztatów dla dzieci. Rozwija w nich pasje m.in. do chemii i fizyki. W trakcie spotkania wykonaliśmy również ćwiczenie  stworzyliśmy własne helikoptery. Trochę dziecięcej frajdy na pewno przyda się na co dzień.

Dowiedz się więcej o firmie Justyny – Nauka jest Fajna!

Lucyna

“Pozwól sobie na bycie sobą”. Tym mottem kieruje się Lucyna, nauczycielka jogi. Prowadzi szkołę jogi Mandala. Z Jogą spotkała się około 8 lat temu przy okazji treningów w klubie sportowym. Od tamtej pory nieustannie ją poznaje, zgłębia jej aspekty, studiuje w różnych formach, praktykuje, dzieli się nią z innymi… W 2016 roku otworzyła własną szkołę Jogi w Bydgoszczy.

Lucyna opowiedziała nam o swoim modelu biznesowym. Dużo czasu poświęciliśmy także jodze. Dyskutowaliśmy o tym, jak powinny wyglądać prawdziwe zajęcia jogi i dlaczego nie warto uczestniczyć w tego typu zajęciach organizowanych w klubach fitness.

Dowiedz się więcej o szkole Lucyny – Szkoła Jogi Mandala.

Dziękujemy Justynie i Lucynie, za ogrom wskazówek i ciekawe historie. Poniżej kilka zdjęć z 21 spotkania Mam Pasje.