SUP – wiosłowanie na stojąco oraz motocyklowa wyprawa do Azji

SUP – wiosłowanie na stojąco oraz motocyklowa wyprawa do Azji

SUP – wiosłowanie na stojąco oraz motocyklowa wyprawa do Azji

Spotkaliśmy się już po raz drugi i jednocześnie upewniliśmy się, iż warto i jest potrzeba mówić o swoich pasjach. Było o wysiłku, poświęceniu, marzeniach i ogromnej satysfakcji z ich realizacji. SUP – wiosłowanie na stojąco oraz motocyklowa wyprawa do Azji, te tematy towarzyszyły nam w trakcie spotkania. Wywierając na nas ogromne wrażenie. To niesamowite jak wielu rzeczy możemy się nauczyć od każdej spotkanej osoby.

Pasjonaci

Kalina

“Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana” To zdanie Heraklitu z Efezu jest niczym życiowe motto Kaliny. Zaprowadziło ją do różnych zakątków świata oraz wielu zmian ścieżki kariery. Pracowała już jako grafik w agencji reklamowej, hostessa na eventach w Indiach, a obecnie jako project managerka w IT. Uwielbienie do wszelkich zbiorników wodnych zaprowadziło pasjonatkę do nowej dyscypliny sportu – Stand Up Paddle Boarding. Pod szyldem SUP Tours Bydgoszcz organizuję wycieczki, spływy i eventy na deskach SUP. W tym roku brała też udział w Pierwszych Mistrzostwach SUP Race w Sopocie, zajmując 4te miejsce. Sport polega na wiosłowaniu na stojąco, przeznaczone są do tego specjalne deski (SUP). Warto spróbować tej ciekawej formy aktywnego spędzania wolnego czasu.
Chcesz spróbować? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Szymon

Gdzie wybierzesz się w podróż sowich marzeń? O swoich niesamowitych podróżach opowiedział nam Szymon. Jego pasją jest spełnianie marzeń, a głównie marzy o dalekich podróżach w mało cywilizowane strony świata. Swoją dotychczas, największą podróż odbył ukochanym motocyklem pieszczotliwie zwanym „Tereską”. Motocyklem odwiedził wiele miejsc w Azji. Poznał kulturę i warunki życia ludzi w różnych krajach. To nie ostatnia podróż Szymona. Planuje już kolejne wycieczki. Trzymamy kciuki i liczymy na kolejne pasjonujące relacje.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji oraz przepiękne opowieści. Wkrótce informacje o kolejnych spotkaniach, pasjonatach i inspiracjach. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi.  Zapraszamy!

Poniżej dosłownie kilka zdjęć ze spotkania.