Muzyka sposobem na życie oraz konopie arcydzieło natury

Muzyka sposobem na życie oraz konopie arcydzieło natury

Muzyka sposobem na życie oraz konopie arcydzieło natury

W maju odbyło się kolejne potkanie z cyklu Mam Pasje. Miejsce powstał zarówno dla pasjonatów, którzy chcą zarażać swoim hobby, jak i dla tych, który szukają inspiracji do ciekawego spędzania czasu. W trakcie spotkania  poznaliśmy ulicznego Grajka Filipa oraz dietetyczkę Izę. Poruszyli oni tematy: muzyka sposobem na życie oraz konopie arcydzieło natury.

Pasjonaci

Filip

Gitarzysta, kompozytor oraz podróżujący uliczny grajek z zapasem zwariowanych pomysłów. Dla Filipa pasja jest całym życiem i jednocześnie wyborem sposobu na życie. Miłośnik muzyki i podróży opowiedział nam o swojej pracy, ulicznego grajka. Dowiedzieliśmy się, w jaki sposób wychodził z opresji, natrętnych ludzi. W jaki sposób rozwiązuje problemy ze strażą miejską. W jaki sposób załatwić można pozwolenie na granie w miejscu publicznym i na co należy zwracać uwagę. Pasjonata lubi również podróżować. W trakcie najbliższych wakacji, wyjeżdża na trzy miesiące do Hiszpanii, a następnie przeprowadza się do Poznania. Filip zagrał również kilka utworów ze swojego repertuaru.
Filip ostatnio nagrał kilka ciekawych utworów, które możecie podziwiać na kanale Youtube Filipa.
Zapraszamy do zapoznania się, ze stroną Filipa. Kliknij tutaj.

Izabela

Dietetyczka opowiedziała nam o wyjątkowych roślinach, jakimi są konopie. Rośliny te mają wiele zastosowań np. w budownictwie czy włókiennictwie. Ze względu na profil działalności pasjonatki skupiliśmy się na zastosowaniach zdrowotnych. Od listopada 2017 roku, konopie do celów leczniczych, są legalne w Polsce. Konopie i olej w nich zawarty maja olbrzymia moc. Stąd pomysł na leczenie pacjentów z rożnymi schorzeniami własnie olejem CBD z konopi. Jest to w pełni legalne i bezpieczne. Konopie do celów leczniczych nie posiadają w sobie związków uzależniających.
Dowiedz się więcej o działalności Izy. Kliknij tutaj.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy. Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań oraz kolejnych ciekawych ludzi. Więcej informacji znajdziesz na fanpage.  Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku.

Do zobaczenia!