Rysunek w biznesie i nie tylko

Rysunek w biznesie i nie tylko

Rysunek w biznesie i nie tylko

W trzecią środę marca ponownie spotkaliśmy się w gronie osób, które chcą od życia czegoś więcej.  Tematyka spotkań jest różna, dlatego każde spotkanie dostarcza nam nową dawkę wiedzy. Każdy może z tego skorzystać i każdy może podzielić się swoim hobby z innymi. 21 marca poznaliśmy Asię, która ciekawie rozwinęła temat: rysunek w biznesie i nie tylko. Ze względu na ciekawy temat i duże zainteresowanie, spędziliśmy z Asią całą wieczór.

Pasjonaci

Joanna

Myślenie obrazami, to sposób, w jaki myślimy o informacjach. Komunikacja wizualna wykorzystywana jest w każdej dziedzinie naszego życia. Pozwala nam skupiać się na rzeczach naprawdę ważnych. Żyjemy w ciągłym biegu i każdego dnia jesteśmy bombardowani mnóstwem komunikatów, dlatego efektywniej docierają do nas krótkie informacje. Myślenie wizualne to nie tylko nowy trend na rynku, a przede Wszystkim skuteczna metoda podnoszenia efektywności naszego przekazu. Pozwala nam również zrozumieć trudne informacje, dzięki czemu łatwiej nam się komunikować i uczyć. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się jak zbudować efektywny biznes, dlaczego rysunek w przekazie jest ważny i jak to wykorzystać. W trakcie kilku ciekawych ćwiczeń, każdy przekonał się, jak ważne jest myślenie i posługiwanie się obrazami. Uświadomiliśmy sobie, jaki wpływ mają na nas takie komunikaty i jak często spotykamy taką formę komunikacji w codziennym życiu. Joanna zaproponowała nam również kilka ciekawych ćwiczeń, które pozwoliły nam praktycznie zgłębić wiedzę.

Zapraszamy do zgłębiania tajemnic rysunku oraz innych ciekawych tematów, w trakcie szkoleń, które organizuje pasjonatka Asia. Więcej informacji dostępnych na stronie: Personel System. Kliknij tutaj.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, już 18 kwietnia. Więcej informacji znajdziesz na fanpage. Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku. Jeśli chcesz opowiedzieć o swojej pasji, daj nam znać. To świetna okazja, żeby podzielić się z innymi swoim hobby oraz poćwiczyć autoprezentację.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań oraz kolejnych ciekawych ludzi.
Do zobaczenia!