Rysunek w biznesie i nie tylko

Rysunek w biznesie i nie tylko

Rysunek w biznesie i nie tylko

W trzecią środę marca ponownie spotkaliśmy się w gronie osób, które chcą od życia czegoś więcej.  Tematyka spotkań jest różna, dlatego każde spotkanie dostarcza nam nową dawkę wiedzy. Każdy może z tego skorzystać i każdy może podzielić się swoim hobby z innymi. 21 marca poznaliśmy Asię, która ciekawie rozwinęła temat: rysunek w biznesie i nie tylko. Ze względu na ciekawy temat i duże zainteresowanie, spędziliśmy z Asią całą wieczór.

Pasjonaci

Joanna

Myślenie obrazami, to sposób, w jaki myślimy o informacjach. Komunikacja wizualna wykorzystywana jest w każdej dziedzinie naszego życia. Pozwala nam skupiać się na rzeczach naprawdę ważnych. Żyjemy w ciągłym biegu i każdego dnia jesteśmy bombardowani mnóstwem komunikatów, dlatego efektywniej docierają do nas krótkie informacje. Myślenie wizualne to nie tylko nowy trend na rynku, a przede Wszystkim skuteczna metoda podnoszenia efektywności naszego przekazu. Pozwala nam również zrozumieć trudne informacje, dzięki czemu łatwiej nam się komunikować i uczyć. W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się jak zbudować efektywny biznes, dlaczego rysunek w przekazie jest ważny i jak to wykorzystać. W trakcie kilku ciekawych ćwiczeń, każdy przekonał się, jak ważne jest myślenie i posługiwanie się obrazami. Uświadomiliśmy sobie, jaki wpływ mają na nas takie komunikaty i jak często spotykamy taką formę komunikacji w codziennym życiu. Joanna zaproponowała nam również kilka ciekawych ćwiczeń, które pozwoliły nam praktycznie zgłębić wiedzę.

Zapraszamy do zgłębiania tajemnic rysunku oraz innych ciekawych tematów, w trakcie szkoleń, które organizuje pasjonatka Asia. Więcej informacji dostępnych na stronie: Personel System. Kliknij tutaj.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, już 18 kwietnia. Więcej informacji znajdziesz na fanpage. Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku. Jeśli chcesz opowiedzieć o swojej pasji, daj nam znać. To świetna okazja, żeby podzielić się z innymi swoim hobby oraz poćwiczyć autoprezentację.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań oraz kolejnych ciekawych ludzi.
Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *