Język handlowy oraz myślenie medytacyjne

Język handlowy oraz myślenie medytacyjne

Język handlowy oraz myślenie medytacyjne

W lutym nie próżnowaliśmy. Ponownie spotkaliśmy się w gronie osób, które chcą od życia czegoś więcej. Na spotkaniach Mam Pasję każdy może podzielić się sowimi zainteresowaniami. Niektórzy opowiadają o pasjach, na które znajdują czas po godzinach pracy. Inni ze swoich zainteresowań uczynili sposób na życie, znajdując zatrudnienie w branży którą się interesują lub otwierając własną firmę.  Poznaliśmy dwóch kolejnych pasjonatów, Asię i Mateusza. Poruszyli tematy: język handlowy oraz myślenie medytacyjne.

Pasjonaci

Joanna

Asia opowiedziała nam o języku handlowym. Ten temat zainteresował ją już kilka lat temu. Pasjonatka badała język m.in. w rozmowach call center oraz na targach. Chodząc z dyktafonem między sprzedawcami, często narażała się na złośliwe komentarze od osób dokonujących targu. Ta odwaga zaowocowała jednak wieloma wnioskami oraz kilkoma ciekawymi artykułami. Wybrane zagadnienia to: grzeczność w rozmowie handlowej w zachowaniach polskich ekspedientek, scenariusze sprzedażowe w rozmowie handlowej z obwoźnymi sprzedawcami filtrów do wody, dobijanie targu na targach końskich i rozmowa na targowisku miejskim. Za kilka miesięcy pojawi się książka Joanny.

Mateusz

Kolejną osobą, która podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem był Mateusz. Kilka lat temu Mateusz postanowił otworzyć się na ludzi, zdobyć więcej pewności siebie i kontrolować swoje życie. Zaczął medytować. Przez półtora roku, każdego dnia spędzał do godziny czasu siedząc i patrząc się w ścianę. To doświadczenie spowodowało, że Mateusz zaczął doceniać każdą chwilę w życiu i brać dla siebie więcej. Następnie pasjonata zaczął próbować innych form medytacji. Efektem kilkuletnich doświadczeń jest książka “Myślenie medytacyjne, pozwól umrzeć narzuconej tożsamości”.

Więcej informacji o działalności Mateusza oraz jego publikacji, znajdziesz na fanpage Myślenie Medytacyjne. Kliknij tutaj.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, już 21 marca. Więcej informacji znajdziesz na fanpage. Zapraszamy również na Instagram oraz grupę na Facebooku. Wspólnie stwórzmy ciekawą przestrzeń.

Poniżej znajdziesz zdjęcia z ostatniego spotkania.

Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.
Do zobaczenia!