Jak połączyć kilka pasji? oraz Gwiezdne Wojny

Jak połączyć kilka pasji? oraz Gwiezdne Wojny

Jak połączyć kilka pasji? oraz Gwiezdne Wojny

Mam Pasję to miejsce w którym możemy zarazić innych naszymi zainteresowaniami lub znaleźć odskocznię od codziennej rutyny. W trakcie spotkania poznaliśmy dwójkę pasjonatów, Martę i Daniela. Jak połączyć kilka pasji? Na to pytanie odpowiedziała nam Marta. Lubicie Gwiezdne Wojny? W ten niesamowity świat zabrał nas Daniel.

Pasjonaci

Marta

Marta Melnyk wzbudziła duże zainteresowanie opowiadając o wielu rzeczach, które robi w żuciu. Przedstawiła swoje podejście do hobby, oraz zainspirowała nas swoim planem, dzięki któremu łączy wiele zainteresowań i z niczego nie rezygnuje.  Na wszystkie zainteresowania przeznacza określony czas. Zakłada również w przybliżeniu przez jaki okres będzie poświęcała się konkretnemu zagadnieniu. Następnie próbuje nowych wyzwań. Każdy dzień pasjonatka spędza aktywnie, już od 5 rano. To pozwala jej optymalnie wykorzystywać czas.

Daniel

Po chwili oddechu, Daniel Karwicki zaprosił uczestników do świata Gwiezdnych Wojen. Mogą być one nie tylko dobrą rozrywką, lecz również pasją, dzięki której człowiek robi coś pożytecznego dla innych. Zamiłowanie pasjonaty do świata “Gwiezdnych Wojen” przerodziło się w coś więcej niż tylko bierne oglądanie filmów. Daniel opowiedział o spektakularnych imprezach, jakie zorganizował jego fan club czy też pomocy dzieciom. Czerpie ze swojej pasji wiele radości i satysfakcji, co było widoczne w trakcie opowieści.
Bydgoski Fanklub Star Wars (BFSW) to grupa skupiająca fanów Gwiezdnych Wojen z Bydgoszczy i okolic. Pasjonaci aktywnie działają, już od 10 lat. Jesteśmy pełni podziwu i trzymamy kciuki za dalszą działalność pasjonatów.
Dowiedz się więcej o Bydgoskim Fanklubie Star Wars. Kliknij tutaj i przenieś się w świat Gwiezdnych Wojen.

Dziękujemy pasjonatom za ogrom inspiracji i wiedzy. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi.  Zapraszamy!

Jeśli chcesz podzielić się z uczestnikami swoją pasją, napisz do nas. To świetna możliwość do zarażenia swoją pasją innych oraz do ćwiczenia autoprezentacji. Czekamy na Twoją wiadomość.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania.