Spotkanie otwierające Mam Pasję

Spotkanie otwierające Mam Pasje

Spotkanie otwierające Mam Pasje

Wystartowaliśmy z ogromną energią i pasją. Za nami spotkanie otwierające Mam Pasje. Nasi pasjonaci Ika Makowska oraz Michał Siedlecki wypadli znakomicie. Goście dopisali. Dziękujemy i gratulujemy!

Pasjonaci

Ika

Ika opowiedziała nam o swojej słodkiej pasji. Sklep z belgijskimi pralinami stanowi dla naszej pasjonatki sposób na życie. Wysokiej, jakości słodkości są warte grzechu. Sklep i kawiarnia Bą Bą stanowią to dla Iki, również miejsce, w którym każdego dnia spotyka i poznaje nowych ludzi – swoich klientów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Bą Bą. Urocze miejsce znajduje się przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej. Odwiedź sklep z najlepszą belgijską czekoladą. Idealne na prezent i wyjątkową okazję.

Michał

Drugim pasjonatą był Michał (Wesoły Miś). Michał opowiedział nam o swoich trzech zainteresowaniach.
Pierwsze z nich to ręcznie malowane torby i koszulki, które tworzy pod marką “Dajmy Na To”. Kreatywne pomysły, wysoka jakość oraz indywidualne podejście wyróżniają Dajmy Na To. Po prezentacjach naszych pasjonatów, chętne osoby mogły pomalować swoje własne torby. Pod okiem Wesołego Misia stworzyliśmy wspólnie bardzo ciekawe prace.
Druga pasja to improwizacja. Teatr improwizowany jest coraz bardziej popularny. Spektakle nie są wcześniej przygotowane. Scenariusz pisany jest na scenie wykorzystując podpowiedzi z widowni. Michał współtworzy grupy: Łomatko oraz Mamiduo. Warto wybrać się na ich występ. Duża dawka, dobrej zabawy gwarantowana.
Trzecia pasja Michała to praca z dziećmi. Pasjonata lubi tworzyć ciekawe i innowacyjne zabawy dla dzieci. Co najważniejsze zajmuje się tym, na co dzień, sprawiając dużo radości sobie i małym uczestnikom zabaw.
Zapraszamy na fanpage Wesołego Misia, na Fcebooku. Kliknij tutaj.

Wkrótce informacje o kolejnych spotkaniach, pasjonatach i inspiracjach. Spotkania Mam Pasje to miejsce, w którym każdy może opowiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz poznać ciekawych ludzi. Spotkanie otwierające Mam Pasje to dopiero początek, przed nami wiele spotkań, na których poznamy mnóstwo ciekawych ludzi. Zapraszamy na kolejne spotkania.

Poniżej prezentujemy zdjęcia. Podaj dalej i zachęć innych do przyjścia na kolejne spotkania.